Vážení zákazníci, od dnešního dne mají zaměstnanci některých přepravních společností (v našem případě Toptrans) ZAKÁZÁNO vybírat doběrečné za zásilky poslané na dobírku. Zboží nelze hradit ani penězi ani platební kartou, z důvodu omezení kontaktu řidiče se zákazníkem na minimum. Aby bylo možné zboží zaslat a také doručit, je nutné zaplatit objednávku předem platbou na účet.  Děkujeme za pochopení.

Vítěz testu 2012

V aktuálním testu baterií za rok 2012 pořádaném nadací Stiftung Warentest ve spolupráci s německým automotoklubem ADAC byla baterie Power Bull typ P7209 společnosti Banner oceněna nejlepší známkou „velmi dobrá", a tím se stala vítězem mezi konvenčními startovacími bateriemi. Organizátoři tak v tomto tisíciletí poprvé udělili nejlepší známku „velmi dobrá“ startovací baterii. 

„Nadace Stiftung Warentest testovala startovací baterie naposledy v roce 2007 – o to cennější je pro nás skutečnost, že naše baterie Power Bull, která je symbolem kvality, byla v aktuálním testu hodnocena známkou nejvyšší `velmi dobrá`, a to tím spíše, že tato známka nebyla v tomto tisíciletí ještě udělena," raduje se Andreas Bawart, jednatel skupiny Banner. Testu byly podrobeny tři konvenční startovací baterie značky Banner, Bosch a Exide ve výkonnostní třídě 72 Ah. Baterie společnosti Banner Power Bull P7209 nevyšla z testu jen jako celkový vítěz, ale dosáhla nejvyššího počtu bodů i v jednotlivých kategoriích životnost, užitné vlastnosti a splnění deklarovaných výkonových údajů.